-İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde paketinizin içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak tarafımıza gönderim sağlayınız. İade edilmek istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.


2- Özürlü ve kusurlu ürünlerde (defo, yırtık) kargo Satıcıya aittir. 

3- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

4-Sadece ambalajı açılmamış, orjinalliği bozulmamış ürünlerde iade mevcuttur. (Aksesurlar hariç)  İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde paketinizin içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak tarafımıza gönderim sağlayınız.
İade istenen Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. 

5- Keyfi iadelerde kargo ücretleri Alıcıya aittir. 

6- Yurtiçi kargo ile gelen siparişlerin iadesi için en yakın Yurtiçi Kargo şubesine bırakabilir ya da 444 99 99 numarasını arayarak kurye çağırabilirsiniz.

 

7- Yurtiçi kargo gönderi kodumuz MERVE TORUN-MERVELLİON 613727526 bu kod ile iade etmek istediğiniz ürün ve ürünleri tarafımıza karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir.

 

8- Paketiniz şirketimize ulaştığında ürün tutarınızdan kargo ücreti (100.00TL) tahsil edilip tarafınıza iadeniz sağlanacaktır.

 

9-İade işlemleriniz paketiniz bize ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza sağlanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR