MERVELLİON.COM,

 

MERVELLİON.COM yepyeni bir giyim markası olarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle yola çıkmıştır.

 

Güvenli Alışveriş

Mervellion.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Mervellion.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

 

Mutlu Müşteri

 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Mervellion.com e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Mervellion.com, tesettür kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 

 

Kalite Garantisi

 

Mervellion.com'da Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR